Wyszukiwarka produktów:

Znajdź:   
Szybkie zakupy bez rejestracji - nie trać czasu
Wysyłki w ciągu 24 godzin
Sklep obsługuje szybkie płatności online
Wysyłka także za granicę

Katalog produktów

Karaoke dla dzieci - kategoria w której znajdziesz zestawy do karaoke dla najmłodszych.

Sortuj produkty według:
Widok:
Karaoke dla dzieci - Śpiewająca Zabawa NOWOŚĆ!
Karaoke dla dzieci - Śpiewająca Zabawa
Zestaw zawiera 50 piosenek wybranych specjalnie z myślą o dzieciach. Program wyświetla podpowiedzi ułatwiające śpiew, ma możliwość nagrania płyty a po podłączeniu kamery także teledysku, co może być świetną pamiątką dla dziecka. Zestaw zawiera mechanizm oceny śpiewu.
Cena: 68,00 zł
Karaoke dla dzieci - przebojowe dzieciaki (nowa edycja) NOWOŚĆ!
Karaoke dla dzieci - przebojowe dzieciaki (nowa edycja)
Zestaw zawiera 50 piosenek wybranych specjalnie z myślą o dzieciach. Repertuar jest dobrany w taki sposób, że każde dziecko z pewnością znajdzie piosenki, które zna i lubi. Program wyświetla podpowiedzi ułatwiające śpiew, ma możliwość nagrania płyty a po podłączeniu kamery także teledysku, co może być świetną pamiątką dla dziecka.
Cena: 68,00 zł
Karaoke dla dzieci - wesołe piosenki (wersja plus)
Karaoke dla dzieci - wesołe piosenki (wersja plus)
Zestaw zawiera 50 przebojów wybranych specjalnie z myślą o dzieciach. Program wyświetla podpowiedzi ułatwiające śpiew, ma możliwość nagrania płyty a po podłączeniu kamery także teledysku, co może być świetną pamiątką dla dziecka.
Cena: 68,00 zł
Domowe Karaoke - Mała Akademia (wersja na PC)
Domowe Karaoke - Mała Akademia (wersja na PC)
Mała Akademia to zestaw karaoke dla początkujących piosenkarzy. Jest tani i dzięki temu jest świetnym pomysłem, aby sprawdzić czy dziecko w ogóle będzie chciało śpiewać i rozwijać się w tym kierunku. Zestaw zawiera 10 piosenek dla dzieci takich wykonawców jak Fasolki czy Akademia Pana Kleksa oraz dodatkowo dwie 2 kolędy.
Cena: 7,90 zł
Karaoke dla dzieci - 3 DVD BOX
Karaoke dla dzieci - 3 DVD BOX
Karaoke dla dzieci (3 DVD BOX) - to zestaw trzech płyt do karaoke z piosenkami dobranymi specjalnie dla najmłodszych. Wystarczy włożyć płytę do odtwarzacza DVD lub napędu komputera, wybrać piosenkę i już można śpiewać.
Cena: 59,99 zł
Domowe Karaoke - Dzieciaki Śpiewają (wersja na komputer)
Domowe Karaoke - Dzieciaki Śpiewają (wersja na komputer)
Domowe Karaoke Dzieciaki Śpiewają to zestaw karaoke przygotowany z myślą o najmłodszych. Zestaw zawiera 30 doskonale znanych dziecięcych utworów. Zabawa przy Domowym Karaoke Dzieciaki Śpiewają to świetny pomysł na wspólne i rodzinne spędzenie czasu.
Cena: 29,90 zł
1 / 1
Oprogramowanie KQS.store
Partnerzy serwisu